موش های گوگوری مگوری دکتری!

پست تقدیمی چه حالی داد‌ها!!! پس این پست هم تقدیم به همهٔ داوطلبان کنکور دکتری ۹۰!

********

برگ راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره های دکتری موش های گوگوری مگوری سال 1390

موش گرامی باسلام و آرزوی توقیف در همهٔ مراحل زندگی، به اطلاع شما می‌رسانم در طول شرکت در آزمون همواره در نظر داشته باشید که دو در در قسمت جلو، دو در قسمت عقب و دو در در طرفین در هنگام اضطراری مرگ شما با لگد باز خواهد شد. فقط با لگد لطفا فحش ندهید! به خصوص فحش ناموسی! از خداوند سبحان آرزوی سلامت شما به خصوص موشهای سوریه و لبنان را در طول این فرایند پیچیده مسألت داریم! نه مسالت!!!

قبل از هرچیز به این جمله به شدت دقت کنید: در جلسه امتحان برای نوبت صبح به همراه هر دفترچه سوال یک پاسخنامه و در جلسه نوبت عصر... به سایر داوطلبان به همراه دفترچه سوال یک پاسخنامه برای درج پاسخهای سوالات در اختیار آنان قرار خواهد گرفت!!!

اگر فکر می‌کنید این جملات غلط است باید بگویم ذهن خودتان غلط است‌ای موش‌های گوگوری مگوری! شما نمی‌توانید دکتر شوید! کی گفته این جمله غلط دارد؟؟؟؟ در ضمن هر مشکلی هم دیدید در طول امتحان و یا اشتباهات دیگری حق ندارید بیدرنگ به مراقب خود اطلاع دهید!!! اصلا شما حق ندارید... شما امتحان نمی‌دهید ما هستیم که شما را امتحان می‌کنیم!!! مواظب استخراج سوالات هم از پوشش پلاستیکی باشید! مبادا پوشش پاره شود که عواقبش با خودتان است... از حالا بروید روی یک برگه امضاء کردن هم تمرین کنید که ابتدای امر باید مرتب امضاء دهید!!! فقط کادر مستطیل بالا را امضاء نکنید، گل هم نکشید...‌‌ همان دم به عنوان متخلف معرفی می‌شوید و در صورت امکان، قاطی این همه اعدامی که صبح تا شب صورت می‌گیرد به جد اعدام می‌شوید!!!

ابتدا به شما دو عدد دفترچه تحویل داده خواهد شد! استعداد تحصیلی!!! خیال کردید این همه مدت بی‌هوش و استعداد درس خوندید حالا هم می‌توانید دربرید!! خیر؟ به عنوان نمونه به سوال زیر توجه کنید:

آقای گلمنگلی طراح محترم این سؤال شب قبل از طراحی با زنش دعوای سختی می‌کنند به نحوی که هفت خانه آنور‌تر هم فهمیدند و هفت خانه اینور‌تر هم فهمیدند. زنش مدام به خانه‌های شماره هفت نگاه می‌کرد حالا بگویید اسم عمهٔ مبارک آقای گلمنگلی چیست؟

۱. اقدس   ۲. بتول    ۳. صدیقه    ۴. نازگل

اگر جواب ۱ صحیح بود روی پاسخنامه‌ای که امضاء کردید بنویسید a اگر ۲ صحیح بود بنویسیدb اگر ۳ صحیح بود بنویسید c اگر ۴ صحیح بود بنویسید d اگر ممتحن غلط کرده بود با این سوال طرح کردنش بنویسید f اگر به نظرتان بتول جدیداً نازگل صدا می‌شود یعنی ۲ پاسخ صحیح است بنویسد e. در ضمن اگر به این شکلی که من نوشتم بنویسید کلا ضایع کردید و آی ما می‌خندیم چون باید قبلش کلید caps lockتان را روشن می‌کردید!!!

دفترچه دوم زبان انگلیسی است! آهان خوشم میاد که حالتون گرفته شد!!! شما باید جاهای خالی را پر کنید! دقت کنید با حروف مناسب! ده بیست سی چهلی نمی‌شود باید چیزی بنویسید... هر جا ماندید بنویسید ok خودش حل است... کامپیو‌تر صحیح می‌کند نمی‌فهمد که!!! شاید رد شد رفتید!!!

تبصره: واژه cancel را به هیچ عنوان به کار نبرید... موش تو موش است! یک آن می‌بینید کامپیو‌تر ارور می‌دهد!!!!

اما وقتی به این‌ها جواب دادید یعنی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر، مختان کشش بیشتری نخواهد داشت یا درجا می‌میرید یا اگر از این موش‌های چموش باشید همچنان زنده خواهید ماند. اگر زنده ماندید به درستی برای کسی واضح نیست بین ساعت ۱۲ تا ۲ و سی دقیقه بر شما چه خواهد گذشت! فقط مواظب خودتان باشید و در ذهنتان باشد این ساعت‌ها دقیقا چه کردید! چون ممکن است از شما پرسیده شود!

بعد که برگشتید اگر همچنان زنده بودید! یعنی از نمونه‌های موش‌های نادر هستید! پس باید در مرحلهٔ بعدی نیز تست شوید پس به شما دو دفترچه دیگر داده می‌شود!!! خیالتان راحت قضیه ده بیست سی چهل است!!! تستی!!! فقط تمیز بنویسید کثیف کاری نکنید! امضاء و اثر هم از خودتان به جا نگذارید... اگر اهل ده بیست سی چهل هستید یادتان باشد خیلی متنوع نزنید!!! نتیجهٔ تنوع خوب نیست!!! ما کشوری هستیم که رعایت الگوی مصرف پشت سر گذاشتیم! تلاش مضاعف هم لازم نیست بکنید بیشتر فکر جهاد باشید بر روی برگهٔ خودتان!!! البته جهاد چشم نداشته باشید که بغل دستیتان سوالاتش شبیه شما نیست!

تبصره: از امشب نام پدرتان را در ذهن مدام مرور کنید چون باید زیر همهٔ برگه‌ها بنویسید!

خب ساعت ۴ و نیم شد... جنازه‌های موش‌های مرده را به سطل آشغال و زنده‌های چموش ناقلا را به خیابان هدایت کنید!

تبصره نهایی: هرگونه وسیله صوتی تصویری همراه شما در کوچه پرت خواهد شد. چون جایی برای نگهداری آنها تعبیه نشده!

***

من هم پنجشنبه یکی از همین موش‌ها هستم! گزارش جریان را خدمتتان عرض خواهم کرد! از بین دوستان هم هنوز کسی را هم حوزهٔ خودم پیدا نکردم تا یه کم از سنگینی ساعت ۱۲ تا ۲ و نیم بکاهم! من دانشکده جدید(از خود راضی) برق و مهندسی در خیابان کارگر امتحان خواهم داد!!! رفیق نبود؟؟؟

فردا هم چون مامانم گفته باید شب زود بخوابم به روز نمی‌شوم... تا بعد از امتحان براتون شرح مفصلی بدم از آنچه بر من و قلبم و دلم گذشت!!!! راستی برگ اصلی راهنما را حتما دانلود کرده‌اید از سایت سازمان سنجش! یه وقت با طناب من نیافتید ته چاه!!! اگر دانلود کنید شاید این متن طور دیگری بر شما بچسبد که هرچه نوشتم به یاری همین برگهٔ استثنایی تاریخی بود!!! به نظر باید جزو اسناد ملی به حسابش آورد!

 این هم جایی برای دانلود برگه راهنما: برگه راهنمای واقعی سازمان سنجش!

/ 97 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
س.رشیدی

[نگران] [تعجب] هک شدی؟؟؟ هوک شدی؟؟ وای اینجا انگار نا امنه!! ما نیایم!!! ما همینجوری مشکوک می زنیم![عینک] پس خدافس!!! [نگران] کاری داشتی بیا دم خونه مون. دو بار با سنگ بزن به در میام دم در! [خنثی]

صهبا

مشخص است که باز خرابکاری کرده‌اید، به گردن هکر‌های بدبخت نیاندازید. چیزی را تیک زده‌اید که نباید می‌زدید. یا حذفی کرده‌اید که نباید می‌کردید. معلوم است آزمون دکتری خیلی تاثیر منفی روی شما گذاشته است. شماره والدین‌تان را بدهید با ایشان صحبت کنم.

صهبا

شما پُست بازی را که آپ‌لود کردید و ما هم دیدیم. بعد چه کار کردید. خوب فکر کنید، نیازی نیست همین الان پاسخ بدهید. هر وقت خواستید اعتراف کنید این دگمه را فشار بدهید.

صهبا

جناب مستر شین که این روزها به شما کمک می‌کند کجاست. اصلاً شاید هکر خود اوست. در لباس دوست خود را نشان داده و ... متاسفم اما مرا در وبلاگ شونیشت صدا می‌کنند. خداحافظ.

س.رشیدی

مطمئن باش هکر که هیچ! حتی اگر خود خود طالبان هم به اینجا حمله کند من تا پای جان با تو خواهم بود! [عینک] بی شوخی گفتم ها! [مغرور]

صهبا

معمولاً در فیلم‌ها آن کسی که فکر آدم هم به او نمی‌رودbad man قضیه است. احتمالاً الان یا خانم رشیدی یا من خرابکار هستیم و شما را هک کرده‌ایم.

نیره

الی جان آدم مادم خواستی بگو پیدا می کنم از گمرک میارم برات..بروبچ خرابکارو پیدا کنن بریزن سرش...

صهبا

1- کار مانی بوده حتماً، گفته با خاله‌اش شوخی کرده باشد. 2- من آدم «بدی» هستم اما bad man نیستم. خرابکاری‌هایم مثل پوکر روباز است، کلاً رو بازی می‌کنم. 3- بروید حالا بهترش را بنویسید. این‌بار با کمی مثبت اندیشی بیشتر. اثرات امتحان هم که از سرتان پریده است.

صهبا

پس بازی فرسایشی است.

س.رشیدی

هدیه ای خدمتتان تقدیم گردید تا بار فراق دو پست عزیزت را از دلت کمی بزداید [لبخند][خجالت][قلب]