اسباب کشی

دروغگو

ببخشید! بی‌مزه شدم نه؟! خب باید خبر درگذشت بلاگفایی خودم را به شما می‌دادم دیگه! نه؟

درست اومدید!

وبلاگ منه با‌‌ همان شکل و ظاهر و با‌‌ همان نویسندهٔ خل و دیوانه‌اش!

ولی به آدرسش نگاه کنید!

بعله! اینجا همانجاست برای شما ولی برای من کمی آن پشت مشت‌هایش فرق کرده!

بعله! با تمام متعلقات وبلاگم همانطور که مشاهده می‌کنید نقل مکان کردیم به اینجا! این اولین دگرگونی در سال ۹۰! حالا من قراره این سال همینطور بترکونم!

بعله! شما از این پس اگر دوست داشتید وبلاگم را دنبال کنید، «دربارهٔ الی...» را در این نشانی خواهید خواند. نه اینکه قبلی خدای نکرده پاک می‌شود و از این حرف‌ها که به برکت وجود دوست عزیزم به صورت ظاهری آرشیو آنجا به اینجا هم منتقل شد!

بعله! به سختی تمام مستر شین عزیزم قالب سخت بلاگفایم را منتقل کرد به پرشین بلاگ! اگر فکر می‌کنید این کار سخت نیست باید بگویم سخت در اشتباهید! کافیست این تبدیل را یکبار امتحان کنید تا متوجه همهٔ مشکلاتش شوید! به ویژه که اسطورهٔ غرغراسیون کنارتان نشسته باشد!

بعله! الان حس جدیدی دارم که با شعف همراه است... راستش دوست داشتم اگر نقل مکانی می‌کنم قالب هم تغییر کند ولی به خاطر مخاطبم و به خاطر اینکه با این فضا هم چون وبلاگ قبلی خو کند قالب را فعلا دست نزدم... خودم هم در این قالب حس غربت ندارم!

بعله! اینجا خدا رو شکر هم امکانات پلیسی- امنیتی دارم... هم امکان پاسخگویی زیر نظرات که بخش پر و پا قرصیست در وبلاگم!... هم به قول عزیزی سرعت لود بالاتری در اختیار دارم... شما هم برای نظر گذاشتن نیازی به وارد کردن کد ندارید... حس بی‌توجهی بلاگفایی و حالت نخودیتی که روز به روز بیشتر حس می‌کردم هم  اینجا فعلاً نیست!

بعله! در این ایام که من هم مثل شما محکوم بودم به دید و بازدید و این چیز‌ها! شب‌ها کارمان شده بود چرخ زدن در سیستم‌های وبلاگ نویسی تا بهترین مکان را بیابیم! خب غیر از سایت‌ها که با دلایل واضح از سوی عده‌ای برایم تا حدودی ثابت شد که امکان مخاطب محوری‌اش کم است و کلا بی‌خیالش شدم به وبلاگ‌ها روی آوردم...  بلاگ اسپات که‌‌ همان اول رفت کنار! وردپرس هم به همچنین! رفتیم سراغ جاهای دیگر میهن بلاگ، پارسی بلاگ، پرتو بلاگ، آفتاب بلاگ! و خیلی جاهای دیگر که یادم نیست! حتی نی نی بلاگ که دوست دارم، از اول چشممان به سمت پرشین بود! ولی خوب کمی ناسازگاری قالبی داشتم و من هم مصر بودم که در این اول قدمی تغییر، فقط برای چشم خودم و مخاطبم حتماً قالب‌‌ همان قالب دربارهٔ الی بلاگفایی باشد! نمی‌شد. یعنی قالب به کل روی پرشین سوار نمی‌شد. به ناچار رفتیم به سوی بلاگ اسکای! مشکل قالب آنجا نبود و همه چی آروم بود! اما! اما! اما! بلاگ اسکای متاسفانه امکان درج نظر خصوصی نداشت! نه اینکه فکر کنید از این پس دوست دارم نظرات خصوصی بخوانم‌ها! نخیر! نظرات خصوصی همچنان از سوی عده‌ای و به دلایلی پذیرفته است! نه همین جوری الکی! بعله! بعله! از سوی دیگر به دلیل تنوع بصری قالب نظرات در بلاگ اسکای، سرعت لود بخش نظرات هم پایین است... به ویژه که آقای عقش هم این انتقال را دوست نداشت هرچند واضح نگفت! ...خلاصه سرتون رو درد نیارم، در اولین دقایق روز شنبه ششم فروردین! با ‌‌نهایت شادی و شعف جناب مسترشین اعلام کردند: شد، شد، درست شد! با این چند کلمه بود که بنده به عنوان یکی از اعضای رسمی پرشین بلاگ درآمدم! مبارکم باشد!

بعله! اما با شما هم کار دارم! در اولین قدم لطف کنید همین الان که این خطوط را می‌خوانید آدرس وبلاگ بنده را به این شکل تغییر دهید:

از:

http://e-motamedi.blogfa.com

لطفا تغییر دهید به:

http://e-motamedi.persianblog.ir

در دومین قدم، اگر در گوگل ریدر وبلاگ من را دنبال می‌کنید، فید قبلی من را پاک کنید و این فید را اضافه کنید:

http://feeds.feedburner.com/e-motamedipb

دقت کنید که فیلـ‌تر بودن آدرس فید ارتباطی با عملکردش در گودر ندارد. لطفا تا حد ممکن آدرس وبلاگ را در گودر وارد نکنید! چرا؟ چون آدرس‌های اصلی آر اس اس پرشین بلاگ یا بلاگفا به وفور دیده شده که با به روز شدن کوچک‌ترین احساسی بر پیکرهٔ گودر وارد نمی‌کند. ولی این سایت خارجکی ردخور ندارد. پس این آدرس را وارد کنید. اگر هم اهل گوگل ریدر نیستید بهتر است اهلش شوید! درصد خواندن وبلاگتان بالا می‌رود! البته اگر اهلش شدید مثل خیلی‌ها بی‌معرفت نشوید که یک عدد لایک حواله می‌دهند و یادشان می‌رود گفتگوی تمدن‌های اینجا را!

 

اسباب کشی در نوروز با مجوز!

 

راستی عیدتان مبارک! صد سال به این سالها!

 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مستر شین

[دست][هورا][تایید]

س.رشیدی

به به به به به به به سلامتی می بینیم که بعله! تغییر مکان دادی الی خانوم. مبارکه [هورا][دست][راک] آخ جون این آیکونای بلاگفایی خیلی خوبن[تلفن] [قهقهه] خوشحالم الان[لبخند]

س.رشیدی

[خنده] دقیقا منظورم یابویی بود[نیشخند] من امروز بعد از دیدن فیلم اصغر فرهادی کلا مشاعرم دچار اختلال شده[خنثی]

مغازه داری در فرنگ

به به ... خونه جدید مبارک [قلب] چه قشنگ و باسلیقه چیده شده [دست] ببخشید من سر راه اومدم سر زدم دست خالیم [خجالت] اگه این منطقه خوبه , راضی هستی بگو ما هم بیایم اینورا دنبال خونه [نیشخند]

امیر.ح

من قبول ندارم من همچنان همان نشانی قبلی نظر میذارم دیگه امکان جعل کامنت نیست یهنی؟[متفکر]

مستر شین

مبارکت باشه الی جان ببخشید کجیه فایرفاکس را به سلامتی و راستی خودتان [خجالت]

مستر شین

الناز جان نظر قبلیم الان خصوصی بود. ببین اون زیر نمایش قفل هست اگه بسته اش کنی نظر خصوصی میشه. دیدی؟ دو تا آیکون هست. آیکون سطل آشغال/ آیکون قفل

محمد رفیعی

سلام سال نو را به شما تبریک میگم . خیلی خوشحالم که افتخار آشنایی با شما را در جامعه مجازی وبلاگ نویسی پیداکردم . از شما دعوت میکنم از وبلاگ من دیدن نمایید و یک فنجان تفریح نوش جان کنید. باور کنید تلخی اش به یک بار امتحان کردن می ارزد . چنانچه تمایل به تبادل لینک با وبلاگ من را دارید خوشحال میشم علاوه بر نظر دادن در باره وبلاگ نظرتان را در این باره بیان کنید . سلامتی و موفقیت را برایتان آرزومندم . راستی آبجی الی این قالب وبلاگ رو خودت درست کردی . منم میخوام قالبم رو اختصاصی کنم . بهم بگو چی کار کنم با تشکر

الهه

وبلاگ تو عالی به من هم یک سری بزنhttp://nusha.persianblog.ir/1390/1/